Серія KUBmini EC

Витрата повітря 1500-5500 куб.м./год.

Опис

Припливний агрегат KUBmini ЕС© являє собою компактну припливну установку, яка включає в себе фільтрацію, нагрівання і переміщення чистого повітря в приміщення.
 

КUB mini ЄС виконується у двох варіантах:

  • KUB mini ЄС EN з електричним нагрівачем;
  • KUB mini ЕС VN з водяним нагрівачем.

За попереднім запитом, установки можуть бути укомплектовані системою автоматики.

 
 

Конструкція

   Корпус          

Корпус агрегату виготовлений з листового оцинкованого матеріалу з ізоляцією у вигляді мінеральної вати товщиною 25 і 50мм.

   Фільтр 

Для очищення припливного повітря KUB mini ЕС укомплектований кишеньковим фільтром, клас очищення фільтра – G4.

Фільтри класу очищення G3 та F7 поставляються на замовлення. Також за попереднім замовленням припливний агрегат може комплектуватися панельним фільтром – класу G4, при цьому габаритний розмір установки зменшується відповідно.

   Нагрівач

KUB mini комплектуються електричними та водяними нагрівачами. За попереднім замовленням водяний нагрівач може бути двох-, трьох- і чотирьох-рядним. Простота конструкції дозволяє без особливих зусиль підключити трубопровід гарячої води з торця установки.

   Вентилятор 

Припливні установки KUB mini EC обладнані високонапірними безкорпусними радіальними вентиляторами із загнутими назад лопатками. EC електродвигун споживає значно менше енергії, ніж асинхронний. Таким чином, припливна компактна установка KUB mini EC стає одним з найпрогресивніших і найсучасніших рішень для припливної вентиляції. Вентилятор легко демонтується із установки для періодичного обслуговування

Монтаж

Для зручного та швидкого монтажу, припливні установки KUB mini оснащені L-подібними кронштейнами з гумовими амортизуючими прокладками. При монтажі установок під стелю, ручки, якими оснащені дверцята обслуговування, легко відкручуються за допомогою шестигранного ключа. Для підключення повітпроводів, установки оснащені зовнішніми фланцями з кутниками.

 

 
Технічні характеристики, буклети та каталоги.

Зв'яжіться з менеджерами Першої Вентиляційної Компанії, для більш детальної консультації