Серія KUBmini

Витрата повітря 600-5500 куб.м./год.

Опис

Припливний агрегат KUBmini© представляє собою компактну припливну установку, яка включає в себе фільтрацію, нагрівання та переміщення чистого повітря в приміщення.  
 
KUBmini виконується в двух варіантах:  
  • KUBmini EN с электрическим нагревателем;
  • KUBmini VN с водяным нагревателем. 
За попереднім запитом установки можуть бути укомплектовані системою автоматики.
 
 

Конструкція

   Корпус          

Корпус агрегату виготовлений з листового оцинкованого матеріалу з ізоляцією у вигляді мінеральної вати товщиною 25 і 50мм.

   Фільтр 

Для очищення припливного повітря KUBmini укомплектований кишеньковим фільтром, клас очищення фільтра – G4.

Фільтри класу очищення G3 та F7 поставляються на замовлення. Також за попереднім замовленням припливний агрегат може комплектуватися панельним фільтром – класу G4, при цьому габаритний розмір установки зменшується відповідно.

   Нагрівач

KUBmini комплектуються електричними та водяними нагрівачами. За попереднім запитом водяний нагрівач може бути двох-, трьох-, чотирьох-рядний. Простота конструкції дозволяє без особливих зусиль підключити трубопровід гарячої води з торця установки.

   Вентилятор 

Припливні установки KUBmini обладнанні високонапірними безкорпусними радіальними асинхронними вентиляторами із загнутими назад лопатками. Вентилятор легко демонтується із установки для періодичного обслуговування. 

Монтаж

Для зручного та швидкого монтажу, прпливні установки KUBmini оснащені L-подібними кронштейнами з гумовими амортизуючими прокладками. При монтажі установок під стелю, ручки, якими оснащені дверцята обслуговування, легко відкручуються за допомогою шестигранного ключа. Для підключення повітропроводів, установки оснащені зовнішніми фланцями з кутниками.

 

 
Технічні характеристики, буклети та каталоги.

Зв'яжіться з менеджерами Першої Вентиляційної Компанії , для більш детальної консультації