Серія KUBmini KKV

Витрата повітря 500-2110 куб.м./год.

Опис

Припливний агрегат KUBmini KKV© представляє собою компактну припливну установку, яка включає в себе фільтрацію, нагрівання та переміщення чистого повітря в приміщення.  
 
KUB mini KKV виконується тільки з електричним нагрівачем.
 
За попереднім запитом установки можуть бути укомплектовані системою автоматики. 
 
 

Конструкція

   Корпус          

Корпус агрегату виготовлений з листового оцинкованого матеріалу з ізоляцією у вигляді мінеральної вати товщиною 25мм. До круглих фланців установки можна приєднувати канали діаметром від 125 мм до 315 мм. Висота корпусу установки від 225 мм до 390 мм.

   Фільтр

Для очищення припливного повітря KUB mini KKV укомплектований панельним фільтром, клас очищення фільтра – G4.

Фільтри класу очищення G3 та F7 поставляються на замовлення. Також за попереднім замовленням припливний агрегат може комплектуватися панельним фільтром – класу G4, при цьому габаритний розмір установки зменшується відповідно.

   Нагрівач

KUB mini KKV комплектуються електричними нагрівачами потужністю до 9 кВт.

   Вентилятор 

Припливні установки KUB mini KKV обладнані високонапірними безкорпусними радіальними вентиляторами із загнутими назад лопатками. Вентилятор легко демонтується із установки для періодичного обслуговування. 

Монтаж

Для зручного та швидкого монтажу, припливні установки KUB mini KKV оснащені L-подібними кронштейнами з гумовими амортизуючими прокладками. При монтажі установок під стелю, ручки, якими оснащені дверцята обслуговування, легко відкручуються за допомогою шестигранного ключа. Для приєднання повітропроводів, установки оснащені зовнішніми круглими фланцями.
 
Технічні характеристики, буклети та каталоги.

Зв'яжіться з менеджерами Першої Вентиляційної Компанії, для більш детальної консультації