Модульні припливно-витяжні установки KUB

Модульні припливно-витяжні установки KUB продуктивністю до 110 000 м.куб./год. Установки KUB можна використовувати в більшості типів будівель комерційного та виробничого призначення, таких як: лікарні, офіси, фабрики, комбінати, заводи, школи, банки, готелі, торгово-розважальні комплекси, супермаркети, магазини, кафе, ресторани. Вентиляція з установкою KUB - надійна та економічно обґрунтована інвестиція. При підборі установки ми керуємося в першу чергу завданням, яке має вирішити установка та її експлуатаційними витратами.


 

KUB припливно-витяжна установка

Витрата повітря до 110 000 куб.м./год.

Опис

Повітрообробна установка KUB© розроблена таким чином, щоб відповідати справжнім та майбутнім вимогам, що пред'являються суспільством до екологічно обґрунтованого та енергоефективного обладнання з вентиляції.

Установка складається з системи модулів, кількість яких та їх функціональне призначення залежить від розв'язуваного завдання. 

Ми можемо запропонувати різні варіанти ПВУ KUB.Ряд модулів доповнюють: вентилятори, калорифери, охолоджувач, краплевловлювач, зволожувач, секція змішування, заслінки, рекуператор (роторний, пластинчастий), фільтра, шумоглушники.

Докладніше про конструкційні особливості - дивіться нижче.
 
 

Подробнее: KUB припливно-витяжна установка