KUB припливно-витяжна установка

Витрата повітря до 110 000 куб.м./год.

Опис

Повітрообробна установка KUB© розроблена таким чином, щоб відповідати справжнім та майбутнім вимогам, що пред'являються суспільством до екологічно обґрунтованого та енергоефективного обладнання з вентиляції.

Установка складається з системи модулів, кількість яких та їх функціональне призначення залежить від розв'язуваного завдання. 

Ми можемо запропонувати різні варіанти ПВУ KUB.Ряд модулів доповнюють: вентилятори, калорифери, охолоджувач, краплевловлювач, зволожувач, секція змішування, заслінки, рекуператор (роторний, пластинчастий), фільтра, шумоглушники.

Докладніше про конструкційні особливості - дивіться нижче.
 
 

Конструкція

   Корпус          

Секції установки виготовлені з пресованих алюмінієвих профільних деталей каркасу, що забезпечує установці жорсткість і великий запас міцності. Панелі та оглядові двері мають двошарову конструкцію. У стандартному виконанні застосовується заповнення вогнестійкою мінеральною ватою товщиною 25 мм та 45 мм.

   Фільтр 

Для очищення припливного та витяжного повітря KUB укомплектований кишеньковим фільтром, клас очищення фільтра – G4. Фільтри класу очищення G3 та F7 поставляються на замовлення.

   Нагрівач

KUB комплектуються електричними та водяними нагрівачами. За попереднім запитом водяний нагрівач може бути двох-, трьох-, чотирьох-рядним. Простота конструкції дозволяє без особливих зусиль підключити трубопровід гарячої води з торця установки. В установках з рекуператором можливе встановлення нагрівача, для попереднього нагрівання припливного повітря, щоб уникнути обмерзання рекуператора.

   Вентилятор 

Припливно-витяжні установки KUB можуть комплектуватися високонапірними безкорпусними радіальними асинхронними вентиляторами із загнутими назад лопатками, а також вентиляторами з безколекторними електронно-комутованими електродвигунами із зовнішнім ротором - EC вентилятор. Вентилятор легко демонтується із установки для періодичного обслуговування.

Монтаж

Монтаж установки може бути здійснений як повністю (повністю вся установка на рамі), так і помодульно (якщо розміри установки більші).

 
Технічні характеристики, буклети та каталоги.

Зв'яжіться з менеджерами Першої Вентиляційної Компанії, для для більш детальної консультації